i vetmi per formimin e tyre!

 

BimBamBum në Shqipëri

Kopshti i parë me standarde Europiane

 • Formim, argëtim

  - Program cilësor i integruar
  - Staf i kualifikuar dhe i përkushtuar
  - Qetësi, dashuri, siguri
  - Asistencë mjekësore dhe psikologjike
  - Disiplinë pozitive

 • Jetesë ekologjike

  - Materiale ekologjike të garantuara (për të shmangur alergjitë)
  - Ndricim natyral
  - 600 m2 të brendshëm
  - 300 m2 oborr të dedikuar
  - Minimumi 18 m3 hapësirë për fëmijë
  - Ngrohje nën dysheme
  - Ajër i kondicionuar
  - Ambjenti i vëzhguar nga kamera sigurie
  - Sistem zjarrfikës

 • Ushqyer shëndetshëm

  - Kuzhinë e brendshme me shef
  - Menu e kontrolluar nga dietologu
  - Produkte bio
  - Dietë e ekuilibruar ushqimore, që shmang obezitetin

Vogëlush i ëmbël!

Unë që po të shkruaj, jam BimBamBum! Unë e di që ti s’më njeh, se unë tani kam ardhur tek Kodra e Diellit! Dielli, të cilin e kam shumë shok, m’u lut të ndërtoj një shtëpizë të ngrohtë, për fëmijët më të bukur të botës. Dielli më premtoi mua, se do të ma ndricojë shtëpizën plot me rreze drite e ngrohtësie ,që të mos më afrohet asnjë mikrob dhe asnjë virus që sëmur vogëlushët… Pra, shtëpiza ime quhet, Kopshti BimBamBum ( bukur, apo jo? Sikur i biem tamburit, bimbambuuum ….!) Dielli më tha, se ty të pëlqejnë aventurat, lojërat, mësimet, këngët , ëmbëlsirat dhe byrekët më të shijshëm në botë! Por ne kemi edhe gjëra të tjera të bukura, që i pëlqejnë sidomos prindërit e tu. Sepse ata e dinë mirë së cfarë duan për ty...  Me shume...

Vleresime ne revista design te BimBamBum-it

Na  Kontakto
  • Ku jemi

   Kodra e Diellit
   (Përballë hyrjes së Rezidencës)
   Tiranë, SHQIPERI

   E hënë – E premte:
   7:30 – 18:00 
   E shtunë:
   7:30 – 18:00 
   E shtunë – E diel: 
   Paketë fundjave

    

  • Kontakte

   +35 (068) 8030825
   +35 (042) 440038
   This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Весь спектр медицинских товаров Диамаг Бесплатная доставка